604 264 032 info@acme.net.pl

Podgląd zamówienia

Katalogi

Często zadawane pytania

Jakie są terminy realizacji zamówień?

ACME: Dla każdego z produktów termin realizacji ustalany jest indywidualnie w dniu zgłoszenia zamówienia. Standardowy termin, wynosi 7-14 dni roboczych. W rzeczywistości staramy się nie przekraczać 10 dni. Terminy uzależnione są głównie od dostępności towaru, samo znakowanie trwa zaledwie kilka dni. 

Czy ceny zawierają nadruk/znakowanie?

ACME: Widoczne ceny są cenami samych produktów. Nadruki i znakowanie to opcje dodatkowe kalkulowane wg. cenników umieszczonych na stronie. Szczegółowe koszty zdobienia można uzyskać e-mailem, podając kod produktu, miejsce i wielkość nadruku oraz ilość kolorów. Ceny znakowania nie mogą być zawarte od razu w produktach ponieważ istnieje klika metod, różniących się cenowo, które można zastosować na danym produkcie.

Czy mogę kupić 1 sztukę?

ACME: Zamówienia realizujemy wyłącznie dla firm i instytucji w ilościach hurtowych, można zamówić 1 sztukę do której zostanie doliczona opłata logistyczna 20-50 zł.

Jak sprawdzić dostępność produktu?

ACME: Aby uzyskać informację o dostępności danego produktu należy skontaktować się z działem handlowym. Istnieje możliwość rezerwacji towaru na kilka dni - dział KONTAKT.

Czy posiadają Państwo katalogi drukowane?

ACME: Oczywiście. Posiadamy katalogi drukowane, aby otrzymać komplet katalogów, wystarczy zamówienie na 1 próbkę. 

Czy posiadają Państwo katalogi online?

ACME: Tak. W dziale  KATALOGI PRODUKTÓW znajdują się opisy i linki do katalogów wirtualnych. Istnieje też możliwość ściągnięcia katalogu w pliku PDF.